Rubus ph. Japanse Wijnbes

9,49
Rubus ph. Japanse Wijnbes

Voor een tuin vol zoete, aromatische zomerbessen en een exotische uitstraling is de Rubus phoenicolasius, beter bekend als de Japanse Wijnbes, een schitterende keuze. Deze bijzondere bes valt op door haar felrode, fluweelzachte vruchtjes en haar sierlijke, rood behaarde scheuten. Ideaal voor zowel de fruittuin als de siertuin.

  • Oogst vanaf juli–augustus met kleine, felrode bessen die zoet, zacht en heerlijk aromatisch zijn.
  • Unieke, honingzoete smaak – perfect om vers te eten, maar ook heerlijk in desserts, confituur, coulis en gebak.
  • Sierlijke, rood behaarde scheuten – geven de plant een opvallende, bijna exotische uitstraling.
  • Krachtige, klimmende groei – ideaal om te leiden langs draden, hekwerk of een rek; groeit minder woekerend dan klassieke bramen.
  • Hoge opbrengst – produceert talrijke trosjes met kleine, glanzende vruchten.
  • Bloeit in juni met kleine, witte bloempjes die veel bestuivers aantrekken.
  • Zelfbestuivend – geeft ook zonder andere rassen een uitstekende oogst.
  • Voorkeur voor halfschaduw tot volle zon en een voedzame, lichtvochtige maar goed doorlatende bodem.
  • Goed winterhard – zeer geschikt voor het Belgische en Nederlandse klimaat.

De Japanse Wijnbes is ideaal voor wie een bijzondere, sierlijke en smaakvolle bes zoekt die zowel decoratief als productief is. Dankzij haar zoete vruchten, opvallende scheuten en rijke oogst is ze een echte blikvanger in elke tuin.

Voor een tuin vol kleur, elegantie en heerlijke zomerbessen – kies de Rubus phoenicolasius (Japanse Wijnbes), het ras dat smaak en sierwaarde perfect combineert!

Referentienummer:
0
Barcode:
8717755064196
Bloeitijd :
Bladkleur :
Planthoogte :
Oogsttijd :
Standplaats :
Bodem :
Potmaat :